Azt már megszokhatták az animációs filmek szerelmesei, hogy az Anilogue keretein belül kis hazánkba repülnek az év legnagyobb ínyencségei, de a fesztivál idén újabb meglepetéseket tartogat: a rövidfilmek mellett ezúttal egész estés animációk is versenybe szállnak, melyek között nem csak Jankovics Marcell közel húsz éve készülő monumentális alkotása (Az ember tragédiája), hanem két Oscarra nevezett film is szerepel (Alois Nebel, Egy macska kettős élete).
A fesztivál november 23-án kezdődik, vetítések az Uránia Nemzeti Filmszínházban és a Toldi moziban lesznek - a teljes közleményt pedig a tovább mögött olvashatjátok.
fesztivál: anilogue 2011
2011. november 09. 08:39:52
Kategória: Szólj hozzá!
A bejegyzés trackback címe:
https://aeonflux.blog.hu/api/trackback/id/tr904540801
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.
Nincsenek hozzászólások.