Az oldalon található tartalmak kizárólag
18 éven felülieknek ajánlottak.
A belinkelt video- és hanganyagok tartalmáért nem vállalunk felelősséget
Csillagok, csillagok (10)
Beszélt
- Dobrovolszky Miklós: Amúgy az senkinek nem tűnt fel, hogy itt nem az idegenek a rosszfiúk. Itt az történt, hogy az amer... (2026.06.04. 05:27) kritika: csatahajó [battleship] (2012)
- jacyjevan: Interesting to see how box office numbers change over time. Audience taste really keeps evolving, ... (2025.12.18. 19:17) magyar box office: százegymillió éj
- jacyjevan: Good read overall. Box office numbers don’t always reflect real popularity anymore, especially wit... (2025.12.18. 18:56) magyar box office: sötét út
- Kerma: Rengeteg kritika van itt, ez totál sok munka! Gratulálunk! Egy jó film tele van jobbnál jobb képek... (2024.05.13. 14:52) hazai bemutatónaptár 2019
- Kerma: Nem gondoltam volna, hogy filmekről ilyen sokat és ennyi érdekeset lehet írni! Köszönjük a cikket!... (2023.07.03. 10:46) usa box office: új élmény
- Utolsó 20










Dobrovolszky Miklós 2026.06.04. 05:27:31
1.Küldtünk nekik egy rádiójelet, ammire ők nem küldtek egy inváziós flottát, csak 5 űrhajót, amiből a komunikációért felelős katasztrófát szenved
2 a maradék 4 ott ül az óceánban, próbál hazatelefonálni, erre jön a haditengerészet és elkezdi macerálni őket.
3. Erre ők felhúznak egy VÉDŐ pajzsot. Válaszul az amcsik rájuklőnek, erre indítanak válaszcsapást az idegenek, kizárólag aktív, közvetlen fenyegetést jelentő célpontokra. Nem mésárolmak le civileket, városokat nem pusztítanak el, jogos önvédelemről beszélünk.
Bejegyzés: kritika: csatahajó [battleship] (2012)
jacyjevan · https://aeonflux.blog.hu/ 2025.12.18. 19:17:22
Bejegyzés: magyar box office: százegymillió éj
jacyjevan · https://aeonflux.blog.hu/ 2025.12.18. 18:56:40
Bejegyzés: magyar box office: sötét út
Kerma · www.kerma.hu 2024.05.13. 14:52:31
Bejegyzés: hazai bemutatónaptár 2019
Kerma · www.kerma.hu 2023.07.03. 10:46:18
Bejegyzés: usa box office: új élmény
Kerma · www.kerma.hu 2023.06.19. 12:23:33
Bejegyzés: szinkronhangok: átkozottul veszett, sokkolóan gonosz és hitvány
Kerma · www.kerma.hu 2023.06.12. 10:44:12
Bejegyzés: kritika: alien - a nyolcadik utas: a halál [alien] (1979)
Kerma · www.kerma.hu 2023.06.12. 10:01:23
Bejegyzés: 110-101
Kerma · www.kerma.hu 2023.05.03. 23:40:17
Bejegyzés: magyar box office: játékháború
Gerberus 2022.10.07. 07:20:53
Bejegyzés: kritika: tron örökség [tron legacy] (2010)
tof 2021.06.27. 20:30:02
Bejegyzés: kritika: törésvonal [san andreas] (2015)
Nothing2144 2020.03.29. 07:55:17
RE1:
- Nem csak egy társunkat menthetjük meg, hiszen ott van Chris avagy Jill, plusz a Barry/Rebecca páros.
- Nem tudom, melyik verziót és milyen fokozaton játszottad, de nálam két zombiharapás - alapból - sosem volt halálos, (még három sem) pláne nem easy nehézségen.
RE2:
- Nekem nem rémlik a fagyasztó gránát a RE2-ben, de lehet, a memóriám kopott csak meg. :)
RE3:
- Engem határozottan egy amerikai (kis/közepes) városra emlékeztet Raccoon. :)
- A zombik tényleg nem sebeznek sokat - easy módban. Tényleg több a lőszer és a gyógyító cucc - easy módban. Valóban több fegyverrel és hármas FAS pakkal kezdünk - de ezt is csak easy módban. Hard-on minden nehezebb, s ezen a fokozaton a "felesleges" lőszergyártó masina is szinte létszükségletté válik. Próbáld ki.
- "Más újítás aligha akad"
Kitérés a támadások elől, felrobbantható tereptárgyak, kritikus helyzetekben döntéshozatali lehetőség, lőszerkreálás, kevésbé lineáris sztorivonal...hirtelen ennyi jutott eszembe. :)
- Én legalább 3 féle befejezésre emlékszem, de talán rosszul.
Bejegyzés: játékvilág: a resident evil saga, 1. rész
Nadas · https://logingit.com/www-txsurchargeonline-com-login-tx-surcharge-pay/ 2020.01.30. 04:53:42
Bejegyzés: hallgatnivaló: frank ocean - wiseman
Nadas · https://logingit.com/www-txsurchargeonline-com-login-tx-surcharge-pay/ 2020.01.30. 04:52:27
Bejegyzés: hallgatnivaló: frank ocean - wiseman
Kis István Géza 2019.08.05. 22:16:18
Bejegyzés: puzsérnak is kijár a rehab
nikodémus 2019.07.30. 19:54:59
Sok sikert... és egyszer hátha meggondolod magad.
Bejegyzés: a függetlenedés napja
doggfather · http://dogg-n-roll.blog.hu/ 2019.07.23. 11:54:15
Bejegyzés: a függetlenedés napja
tittix 2019.07.15. 16:06:32
A kedvből született alkalmi írás amúgy is jobb, mint a kötelező rendszeres, ennél a lélegeztetőgép-karbantartósdinál meg pláne.
Bejegyzés: a függetlenedés napja
Edrick 2019.07.09. 19:35:31
Bejegyzés: a függetlenedés napja
olvasóink írták · http://mediaszerencsetlenseg.blog.hu/ 2019.07.07. 18:40:16
Bejegyzés: a függetlenedés napja