Akárhonnan is nézem, ezt a filmet már vagy huszonháromszor láttuk, de az új trailer alapján sem biztos, hogy nem néznénk meg huszonnegyedszer.

Akárhonnan is nézem, ezt a filmet már vagy huszonháromszor láttuk, de az új trailer alapján sem biztos, hogy nem néznénk meg huszonnegyedszer.

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.